Hello, We are AnyCar.

We take care of everything — brakes, tires, oil changes — all your auto repair needs.

Klas Temizlik Hizmetleri olarak İstanbul’un tüm bölgelerinde profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Tecrübeli kadromuz sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek adına elinden gelenin en iyisini sağlayacağına emin olabilirsiniz. Klas Temizlik Şirketi olarak İstanbul ilimizde güvenilir kaliteli ev temizliği ofis temizliğiinşaat sonrası temizlikdış cephe temizliği gibi hizmetler için var olduk. Attığı her adımda “GÜVEN” esasını hedef alan Klas Temizlik Şirketi , vazgeçilmez saydığı değerleri ile sektörüne yön veren firmalardan biri konumuna gelmiştir.

img-aboutus-555x423xc

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik ve halı yıkama sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ve halı yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek;bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

img-service-detail02

İşinde uzman ve tecrübeli personelleri ile günümüzün teknojisi temizlik ekipmanları ile hizmet veren Beyaz Temizlik,eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; İnşaat sonrası temizlik, taşınma öncesi / sonrası temizlik, İş yeri / ofis temziliği ve diğer temizlik hizmetleri ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Her geçen gün daha fazla sektöre hizmet veren firmamız evrensel ticaret hayatında daha kaliteli,hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

img-service-detail01
Mutlu Müşteri
250
Mutlu Müşteri
Temizlik Hizmeti
780
Temizlik Hizmeti